Kodu Dreamweaver ‘ın Oluşturmasına mı Bırakmalı Üşenmeyin Kendimiz mi Yazmalıyız ?

Merhaba

Forumlarda bloglarda Sıkça Tartışılan Hatta Üniversitede Bile Tanık Olduğum Bir Konu Kodu Elle mi Yazmalı Yoksa Dreamweaver Bizim İçin mi Oluşturmalı . Aslında Biraz Karışık Bir Konu . Kodu yalın bir şekilde yazabilmekte gerekli , sürekli elle yazmamak ta gerekli :)

 

Örnek Css Stil dosyanızı elle yazdığınızı düşünürsek 1 saatte Dreamweaver ile yapacağımız işlemi elle yazarsak 1 günü alabilir . Firmada çalıştığımızı düşünürsek kimse yazılımcıya yada tasarımcıya ” aaa bu çocuk kodu elle yazıo nasılda aklında tutuyor  ” demez ! Bana şimdiye kadar söyleyen olmadı :) Sadece ne zaman biter sorusu soruldu :)

 

Bilişim teknolojilerindeki gelişmeler diğer mesleklere göre %70 daha hızlı gelişiyor . Sabah uyandığımızda Microsoft yeni bir ürününü tanıtıyor olabilir :( Bu kadar hızlı ilerleyen Bilişim teknolojilerini yakalamak için hızlı olmak şart .

Kesinlikle Tasarladığınız Web Sitelerinizin Html ve Css içeriklerini elle oluşturmaya çalışmayın bırakında dreamweaver bu işleri bizim için yapsın . Ama bir yazılımcıda arkada ne olduğunu kendisi yazmasa bile bilmeli …